zapraszamy do kontaktu w  godz. 8:00 - 20:00

campingjawor@gmail.com

+48 790 303 366 ( cały rok )

mBank nr konta:

83 1140 2004 0000 3602 4576 3110

     Witamy na stronie Jaworowy Dom

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonale urządzonych pokoje na wynajem, idealne miejsce na spokojny i komfortowy pobyt w Solinie. Każdy pokój wykończony został w nowoczesnym stylu. Na miejscu znajduje się wspólna, w pełni wyposażona kuchnia oraz salon z kominkiem. Do dyspozycji Gości jest też bezpłatny parking i WiFi.

Jaworowy Dom położony jest na górze Jawor w najbliższym sąsiedztwie zapory nad Soliną – obowiązkowej atrakcji turystów odwiedzających Bieszczady, które są uznawane ze najpiękniejsze polskie góry.

Naszym największym atutem jest usytuowanie nad przepięknym Jeziorem Solińskim, które powstało poprzez zbudowanie największej w Polsce tamy betonowej spiętrzającej kapryśne wody Sanu oraz Solinki.

Ten niezwykle czysty górski akwen otaczają zalesione strome stoki Jawora (742 m), Stożków (696-686 m) i wielu lesistych szczytów przekraczających wys. 500 m n.p.m. Wszystko to jest widoczne jak na dłoni z terenu Naszego Domu.

W okolicy Soliny mamy do dyspozycji piękne i uwielbiane Bieszczady - przyjazne góry, do których wiele osób chętnie wraca, aby przemierzać górskie szlaki. Warto wybrać idealny dla ośrodek wypoczynkowy i odwiedzić okoliczne, urokliwe knajpki i sklepiki z pamiątkami. Jest stąd blisko do Ustrzyk Dolnych, Sanoka, gdzie można zobaczyć największy skansen Europy oraz wielu mniejszych, bieszczadzkich miejscowości. Warto odwiedzić Bieszczadzki Park Narodowy i wybrać się do Cisnej, oddalonej o 28 kilometrów. Wody Zalewu Solińskiego są doskonałym miejscem do życia dla wielu gatunków ryb. Będąc w okolicy, warto spróbować świeżo złowionego okonia z miejscowej smażalni oraz spróbować lokalnych przysmaków tutejszej kuchni. Bojkowie i Łemkowie wznieśli sporo do lokalnej kuchni. Bojkowie to ludzie gór, potrawy dla nich charakterystyczne są sycące i wykonane z prostych składników w niezwykle smakowity sposób. Zimą zapraszamy miłośników narciarstwa.

Okolica i atrakcje